Menu Zavřeno

TERMÍNY A ROZPIS UTKÁNÍ

FOOTBALL INTERLEAGUE

PRO ONLINE KOMUNIKACI LZE VYUŽÍT I UZAVŘENOU FACEBOOK SKUPINU VYTVOŘENOU K TOMUTO ROČNÍKU INTERLIGY

Kategorie U13

  • Barca Budapešť – Honvéd Budapešť, Zbrojovka Brno (4.9.2021)
  • MFK Vítkovice – FC Baník Ostrava, Fastav Zlín
  • Sigma Olomouc – Sparta Praha, FC Kradec Králové
  • Górnik Zabrze – Slask Wroclaw, Wisla Krakow (20.8.2021)

Kategorie U12

  • Barca Budapešť – Honvéd Budapešť, Zbrojovka Brno (4.9.2021)
  • MFK Vítkovice – FC Baník Ostrava, Fastav Zlín
  • Sigma Olomouc – Sparta Praha, FC Kradec Králové
  • Górnik Zabrze – Slask Wroclaw Wisla Krakow (20.8.2021)

Kategorie U13

  • Fastav Zlín – Slask Wroclaw, Barca Budapešť
  • FC Baník Ostrava – Sigma Olomouc, Honvéd Budapešť
  • Sparta Praha – Wisla Krakow, Zbrojovka Brno
  • FC Kradec Králové – Górnik Zabrze, MFK Vítkovice

Kategorie U12

  • Fastav Zlín – Slask Wroclaw, Barca Budapešť
  • FC Baník Ostrava – Sigma Olomouc, Honvéd Budapešť
  • Sparta Praha – Wisla Krakow, Zbrojovka Brno
  • FC Kradec Králové – Górnik Zabrze, MFK Vítkovice

Kategorie U13

  • Barca Budapešť – Sigma Olomouc, Górnik Zabrze
  • Honvéd Budapešť – Fastav Zlín, Sparta Praha
  • Zbrojovka Brno – MFK Vítkovice, Slask Wroclaw
  • Wisla Krakow – FC Baník Ostrava, FC Kradec Králové

Kategorie U12

  • Barca Budapešť – Sigma Olomouc, Górnik Zabrze
  • Honvéd Budapešť – Fastav Zlín, Sparta Praha
  • Zbrojovka Brno – MFK Vítkovice, Slask Wroclaw
  • Wisla Krakow – FC Baník Ostrava, FC Kradec Králové

Kategorie U13

  • Sparta Praha – FC Baník Ostrava, Barca Budapešť
  • Slask Wroclaw – FC Kradec Králové, Honvéd Budapešť
  • Górnik Zabrze – Fastav Zlín, Zbrojovka Brno
  • Sigma Olomouc  – MFK Vítkovice, Wisla Krakow

Kategorie U12

  • Sparta Praha – FC Baník Ostrava, Barca Budapešť
  • Slask Wroclaw – FC Kradec Králové, Honvéd Budapešť
  • Górnik Zabrze – Fastav Zlín, Zbrojovka Brno
  • Sigma Olomouc  – MFK Vítkovice, Wisla Krakow

Kategorie U13

  • FC Kradec Králové – Zbrojovka Brno, Barca Budapešť, FC Baník Ostrava
  • Wisla Krakow – Honvéd Budapešť, Górnik Zabrze, Fastav Zlín
  • Slask Wroclaw – Sparta Praha, MFK Vítkovice, Sigma Olomouc

Kategorie U12

  • FC Kradec Králové – Zbrojovka Brno, Barca Budapešť, FC Baník Ostrava
  • Wisla Krakow – Honvéd Budapešť, Górnik Zabrze, Fastav Zlín
  • Slask Wroclaw – Sparta Praha, MFK Vítkovice, Sigma Olomouc

Kategorie U13

  • Fastav Zlín-  Sigma Olomouc, Zbrojovka Brno, FC Kradec Králové
  • MFK Vítkovice –  Barca Budapešť, Honvéd Budapešť, Wisla Krakow
  • FC Baník Ostrava – Górnik Zabrze, Slask Wroclaw, Sparta Praha

Kategorie U12

  • Fastav Zlín-  Sigma Olomouc, Zbrojovka Brno, FC Kradec Králové
  • MFK Vítkovice –  Barca Budapešť, Honvéd Budapešť, Wisla Krakow
  • FC Baník Ostrava – Górnik Zabrze, Slask Wroclaw, Sparta Praha

Kategorie U13

  • Zbrojovka Brno – Honvéd Budapešť, Barca Budapešť
  • Fastav Zlín FC – Baník Ostrava, MFK Vítkovice
  • FC Kradec Králové – Sparta Praha, Sigma Olomouc
  • Wisla Krakow – Slask Wroclaw, Górnik Zabrze

Kategorie U12

  • Zbrojovka Brno – Honvéd Budapešť, Barca Budapešť
  • Fastav Zlín FC – Baník Ostrava, MFK Vítkovice
  • FC Kradec Králové – Sparta Praha, Sigma Olomouc
  • Wisla Krakow – Slask Wroclaw, Górnik Zabrze

Kategorie U13

  • Barca Budapešť – Fastav Zlín, Slask Wroclaw
  • Honvéd Budapešť – FC Baník Ostrava, Sigma Olomouc
  • Zbrojovka Brno – Sparta Praha, Wisla Krakow
  • Górnik Zabrze – MFK Vítkovice, FC Kradec Králové

Kategorie U12

  • Barca Budapešť – Fastav Zlín, Slask Wroclaw
  • Honvéd Budapešť – FC Baník Ostrava, Sigma Olomouc
  • Zbrojovka Brno – Sparta Praha, Wisla Krakow
  • Górnik Zabrze – MFK Vítkovice, FC Kradec Králové

Kategorie U13

  • Sigma Olomouc – Górnik Zabrze, Barca Budapešť
  • Sparta Praha – Fastav Zlín, Honvéd Budapešť
  • Slask Wroclaw – Zbrojovka Brno, MFK Vítkovice
  • FC Baník Ostrava – FC Kradec Králové, Wisla Krakow

Kategorie U12

  • Sigma Olomouc – Górnik Zabrze, Barca Budapešť
  • Sparta Praha – Fastav Zlín, Honvéd Budapešť
  • Slask Wroclaw – Zbrojovka Brno, MFK Vítkovice
  • FC Baník Ostrava – FC Kradec Králové, Wisla Krakow

Kategorie U13

  • FC Baník Ostrava – Sparta Praha, Barca Budapešť
  • FC Kradec Králové – Honvéd Budapešť, Slask Wroclaw
  • Fastav Zlín – Zbrojovka Brno, Górnik Zabrze
  • MFK Vítkovice – Sigma Olomouc, Wisla Krakow

Kategorie U12

  • FC Baník Ostrava – Sparta Praha, Barca Budapešť
  • FC Kradec Králové – Honvéd Budapešť, Slask Wroclaw
  • Fastav Zlín – Zbrojovka Brno, Górnik Zabrze
  • MFK Vítkovice – Sigma Olomouc, Wisla Krakow

Kategorie U13

  • Zbrojovka Brno – FC Kradec Králové, Barca Budapešť, MFK Vítkovice
  • Honvéd Budapešť – Wisla Krakow, Górnik Zabrze, Fastav Zlín
  • Sparta Praha – Slask Wroclaw, FC Baník Ostrava, Sigma Olomouc

Kategorie U12

  • Zbrojovka Brno – FC Kradec Králové, Barca Budapešť, MFK Vítkovice
  • Honvéd Budapešť – Wisla Krakow, Górnik Zabrze, Fastav Zlín
  • Sparta Praha – Slask Wroclaw, FC Baník Ostrava, Sigma Olomouc

Kategorie U13

  • Sigma Olomouc – Fastav Zlín, Zbrojovka Brno, FC Kradec Králové
  • Barca Budapešť – MFK Vítkovice, Honvéd Budapešť, Wisla Krakow
  • Górnik Zabrze – FC Baník Ostrava, Sparta Praha, Slask Wroclaw

Kategorie U12

  • Sigma Olomouc – Fastav Zlín, Zbrojovka Brno, FC Kradec Králové
  • Barca Budapešť – MFK Vítkovice, Honvéd Budapešť, Wisla Krakow
  • Górnik Zabrze – FC Baník Ostrava, Sparta Praha, Slask Wroclaw